קורס קלריזן

קורס קלריזן 2018-03-04T16:31:08+00:00

קורס מקיף ומקצועי לניהול פרויקטים באמצעות תוכנת קלריזן Clarizen

תוכנת קלריזן Clarizen הינה מערכת שמספקת תכנון מקיף אשר נוגע לכל היבטיו של הפרויקט וזאת בזכות קבוצות דיון עשירות, יכולת ניהול מסמכים ועוד. בשלב תכנון הפרויקט, נוצר באופן אוטומטי ציר זמן (Timeline) עם אבני דרך, תאריכי יעד, תוצרים וגם תלויות בין משימות. בכל שלביו של הפרויקט ניתן להקצות משאבים לפי סט כישורים ו/או זמינות ו/או כל פרמטר אחר שמתאים לשיטת העבודה של כל ארגון וארגון ובקלות לעקוב אחר התקדמות התהליכים.

למה ללמוד ב P.Z. Projects ?

אנו מציעים ללקוחותינו שירותי הדרכה, הטמעה ולימוד End To End החל משלב סקר ואיתור צרכי ההדרכה הארגונית והאישית, בניית פיתרון הדרכה המתאים ביותר לארגון ולעובד, ביצוע הכשרה, הדרכה והטמעה. P.Z Projects מובילה בישראל בתחום שירותי ניהול פרויקטים PMO ומחזיקה בניסיון עשיר וידע רב בתחום זה. הקורס מועבר על ידי מרצים מתמחים בניהול פרויקטים ובתוכנת קלריזן בפרט.
במסגרת הקורס, תוקצה לכל משתתף סביבת עבודה מלאה כדי שיוכל להמשיך לבדוק אותה ו"לשחק" איתה עד שלושה חודשים מסיום הקורס. המשתתפים יקבלו חומרי הדרכה על החומר הנלמד בשיעור ויוכלו לתרגל את הידע הנרכש על מנת לשלוט במערכת והאפשרויות שלה.

למי מיועד הקורס ?

מנהלי פרוייקטים, מהנדסי תעשייה וניהול, מנהלי פיתוח, אנשי תכנון ובקרה וכל איש מקצוע אחר אשר במסגרת עבודתו נעזר בפונקציות מתוך הקלריזן (Clarizen) או לחילופין, ארגונים שמעוניינים להכיר לעומק את יכולות הקלריזן לפני קבלת החלטה בנושא רכישה.

משך הקורס: שלושה ימים

מחיר: 3,300 ש"ח + מע"מ למשתתף.

מחיר הקורס כולל: ערכת הדרכה (מצגות ב-Soft Copy), בלוק נייר וכלי כתיבה, ארוחת צהריים וכיבוד קל.

למידע נוסף: קורס קלריזן מאת P.Z. Projects

P.Z. Projects

כתובת: המלאכה 19, א.ת ראש העין .

טלפון: 03-9017021 פקס: 03-9039654 Info@projects.org.il

נושאים לדוגמא המועברים בקורס:

  • תכנון ובקרת לו"ז ומשאבים
  • שיתוף פעולה
  • התאמת ה-Clarizen לצרכי הארגון
  • ועוד
סילבוס
טופס הרשמה

מועדים קרובים